M-GLOVE TIG KEVLAR 4123X...
Rękawice ochronne spawalnicze wykonane ze skóry licowej z mankietem z dwoiny bydlęcej. Rękawice przeszyte są bardzo odpornymi na wysokie temperatury nićmi KEVLAR. Rękawice są całoskórzane - wykonane ze skóry, włącznie z mankietem sięgającym do połowy przedramienia, chroniąc w ten sposób przed przemiękaniem oraz zabezpieczając nadgarstek przed urazami. Długość rękawicy 35 cm.
M-GLOVE L1202 3121X
Rękawice z dzianiny powlekane szorstkowanym lateksem, ścieg 10G. Zakończone elastycznym ściągaczem.
M-GLOVE PU1001 BLACK 3121X
Rękawice ochronne wykonane z czarnej elastycznej dzianiny poliestrowej, bez szwów, powlekane w części chwytnej czarnym poliuretanem, zakończone elastycznym ściągaczem.
M-GLOVE PCV SHORT 3121X
Rękawice ochronne wykonane z dzianiny pokryte na całej dłoni polichlorkiem winylu tzw. PCV, zakończone dzianinowym ściągaczem zabezpieczającym przed zsunięciem się rękawicy. Oblanie wykonane z polichlorku winylu charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, jest odporny na działanie wielu rozpuszczalników. Rękawice nadają się szczególnie do prac z kwasami, zasadowymi środkami czyszczącymi itp. Rękawice dzięki swojej miękkości i elastyczności nie blokują wykonywanych czynności.
- Obecnie brak na stanie
M-GLOVE L1401 RECOWINTER 2232X
Rękawice ochronne ocieplane. Wykonane z przędzy poliestrowej (ścieg7G), która gwarantuje komfort użytkowania oraz ciepło. Powlekane lateksem o porowatej strukturze. Idealne do prac w niskich temperaturach, stosowane w magazynach, chłodniach.
WAGA 1 PARY ROZMIAR 10 - 100G
M-GLOVE RINGO ORANGE 4124X
Rękawice ochronne z dwoiny, całodłonicowe. Dostępne w kolorze szarym / pomarańczowy drelich. Podgumowany sztywny mankiet.
M-GLOVE WINTEREX PROMO KAT.I.
Rękawice ochronne ocieplane. Wykonane z przędzy poliestrowej (ścieg7G), która gwarantuje komfort użytkowania oraz ciepło. Powlekane spienionym lateksem o porowatej strukturze. Idealne do prac w niskich temperaturach, stosowane w magazynach, chłodniach.
Tylko w przypadku minimalnych zagrożeń.
M-GLOVE RIGGER YELLOW 3243X
Rękawice ochronne wykonane z żółtej tkaniny drelichowej wzmacniane skórą licową w kolorze białym. Podgumowany sztywny mankiet.
