M-GLOVE WINTEREX 2232X
Rękawice ochronne ocieplane. Wykonane z przędzy poliestrowej (ścieg7G), która gwarantuje komfort użytkowania oraz ciepło. Powlekane spienionym lateksem o porowatej strukturze. Idealne do prac w niskich temperaturach, stosowane w magazynach, chłodniach.
M-GLOVE C1000 4342E
Rękawice antyprzecięciowe C1000. Profesjonalne rękawice antyprzecięciowe kat. II. Produkt z najnowszej ekskluzywnej linii M-GLOVE Proffessional. Produkt z ekskluzywnej linii M-GLOVE PROFESSIONAL. Rękawice bezszwowe wykonane z przędzy UHMWPE YEARN, dzianina typu dynema/nylon. Dłoń oraz końce palców powlekane poliuretanem, nić mieszana biało-czarna, bez silikonu. Praktyczne i lekkie rękawice zapewniające wysoki stopień komfortu. Rękawice zostały przebadane zgodnie z normą EN388:2016 +A1:2018 oraz PN-EN ISO 13997:2003 (w skali A-F) uzyskując poziom bardzo wysoki poziom E. Bardzo wysoki współczynnik odporności na ścieranie (4) i rozdarcie (4).
M-GLOVE L2005 KAT.I.
Rękawice ochronne wykonane z szarej dzianiny poliestrowej, powlekane miękkim odpornym na ścieranie lateksem w kolorze niebieskim. Na końcówkach palców pokryte spienionym lateksem co zapewnia bardzo dobrą przyczepność.
Tylko w przypadku minimalnych zagrożeń.
RĘCZNIK CYPRYS 50X100
Ręcznik frotte o wymiarach 50x100. Masa powierzchniowa: 500g/m2, skład surowcowy: bawełna 100%. Dostępny w pastelowych kolorach.
M-GLOVE POSEJDON RED 4244X...
Rękawice ochronne w całości wykonane z dwoinowej skóry bydlęcej w kolorze czerwonym. Szwy zewnętrzne (niepalne). Od wewnętrznej strony dłoni pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym dodatkowa warstwa skóry, która ma za zadanie wzmacniać rękawice w miejscu bardziej podatnym na uszkodzenia mechaniczne. Część chwytna rękawicy wykonana z jednego kawałka skóry, dzięki czemu wykazują większą wytrzymałość i odporność na przetarcia. Rękawice są całoskórzane - wykonane ze skóry, włącznie z mankietem sięgającym do połowy przedramienia, chroniąc w ten sposób przed przemiękaniem oraz zabezpieczając nadgarstek przed urazami. Długość rękawicy 35 cm.
- Obecnie brak na stanie
M-GLOVE TECHNIK VELCRO...
Rękawice ochronne ocieplane wykonane z elastycznej dzianiny wzmacniane skórą kozią, całodłonicowe. Przy nadgarstku rzep ściągający. Posiadają wzmocnione skórą końcówki palców i palec wskazujący. Idealne do prac w niskich temperaturach, stosowane w magazynach, chłodniach.
Tylko w przypadku minimalnych zagrożeń.
KOSZULA FLANELOWA BASIC-MR
Koszula flanelowa BASIC-MR wykonana ze 100% bawełny w niebiesko-czarną kratkę.
M-GLOVE TECHNIK PLUS 2124X
Rękawice ochronne wykonane z elastycznej dzianiny bawełniano-poliestrowej wzmacniane skórą licową, całodłonicowe. W nadgarstku gumka ściągająca. Doskonałe do prac montażowych, wymagających precyzji.
