M-GLOVE L2007 KAT.I.
Rękawice z dzianiny poliestrowej (ścieg 13G) powlekane w części chwytnej spienionym lateksem, w części wierzchniej lateksem typu „smooth”
Tylko w przypadku minimalnych zagrożeń.
M-GLOVE FLOWERS VIOLET KAT.I.
Rękawice ochronne wykonane z poliestru powlekanego poliuretanem. Idealne do prac w ogrodzie.
Tylko w przypadku minimalnych zagrożeń.
M-GLOVE HELIOS PROFESSIONAL...
Rękawice ochronne spawalnicze wykonane ze skóry licowej z mankietem z dwoiny bydlęcej. Rękawice są całoskórzane - wykonane ze skóry, włącznie z mankietem sięgającym do połowy przedramienia, chroniąc w ten sposób przed przemiękaniem oraz zabezpieczając nadgarstek przed urazami. Dodatkowe wzmocnienia kciuka i palca wskazującego wykonane ze skóry licowej. Wzmocnienia ze skóry bydlęcej w kolorze żółtym na końcówkach i kostkach palców. W części chwytnej dodatkowo wszyta miękka gąbka. Długość rękawicy 35 cm.
M-GLOVE DRAGO 2121X PREMIUM
Rękawice ochronne wykonane z szarej dzianiny bawełnianej, powlekane miękkim odpornym na ścieranie lateksem w kolorze czarnym. Struktura gumy zapewnia wyśmienitą zręczność i bardzo dobrą przyczepność.
M-GLOVE TECHNIK PLUS 2124X
Rękawice ochronne wykonane z elastycznej dzianiny bawełniano-poliestrowej wzmacniane skórą licową, całodłonicowe. W nadgarstku gumka ściągająca. Doskonałe do prac montażowych, wymagających precyzji.
M-GLOVE PU1001 BLACK 4131X
Rękawice ochronne wykonane z czarnej elastycznej dzianiny poliestrowej, bez szwów, powlekane w części chwytnej czarnym poliuretanem, zakończone elastycznym ściągaczem.
M-GLOVE L1200 3121X
Rękawice z dzianiny powlekane szorstkowanym lateksem, ścieg 10G. Zakończone elastycznym ściągaczem.
M-GLOVE L2003 2121X
Rękawice ochronne wykonane z poliestru w kolorze pomarańczowym, powlekane spienionym lateksem w kolorze czarnym.
